در حال بارگذاری، لطفا کمی صبر کنید . . .
وبسایت رسمی رفوکاری نایب
طراحی شده توسط: ترشیز وب

تعمیر فرش از جمله خدماتی است که امروزه افراد با استفاده از آن می توانند عیوب فرش خود را به بهترین شکل بر طرف نمایند. در واقع این کار باید توسط یک متخصص حرفه ای و مجرب صورت بگیرد. عدم تعمیرات به موقع فرش موجب گران شدن هزینه تعمیر و پیشرفت بیشتر مشکل در طول زمان خواهد شد، بنابراین بهترین راه این است که فرش خود را به موقع تعمیر نمایید.

با انواع و نکات مهم برای تعمیر فرش
آشنایی با انواع و نکات مهم برای تعمیر فرش

آشنایی با نکات مهم جهت مرمت فرش

بهتر است بدانید قبل از تعمیرات فرش رعایت یک سری نکات لازم و ضروری است. قبل از انجام عملیات، باید غبارگیری فرش با دقت خاصی صورت بگیرد. بعد از مرحله غبارگیری به منظور رفع آسیب مواد شیمیایی باید فرش را با مواد مخصوص شست و شو داد. همچنین قالی را باید در محلی که فاقد گرد و غبار می باشد تعمیر کرد. مسطح بودن مکانی که قرار است تعمیر در آن انجام شد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در موقع انجام پروسه تعمیر لازم است قالی با دقت و توجه خاصی محکم گردد. از دیگر نکات مهمی که در موقع مرمت باید مورد توجه قرار گیرد بازسازی قسمت پاره شده فرش از روی نقشه اصلی آن می باشد.

آشنایی با انواع مختلف تعمیر فرش

تعمیرات فرش دارای انواع مختلفی می باشد که به صورت مختصر با آنها آشنا خواهیم شد. تعمیرات حاشیه فرش یکی از این انواع مختلف می باشد که هزینه آن نسبت به تعمیرات کرک اصلی کمتر است. در واقع سایش حاشیه یکی از رایج ترین آسیب های فرش به شمار می آید. از دیگر مشکلاتی که به مرمت نیاز دارد، پارگی فرش می باشد که لازم است به سرعت برطرف شود. از دیگر تعمیرات مختلف فرش می توان به تعمیرات لبه های فرش، مرمت پرزهای فرش، تعمیر کجی فرش، بازسازی چروکیدگی قالی و مرمت قالی به دلیل آسیب ناشی از سوراخ و بید اشاره کرد.

صفحه رفوکاری نایب در اینستاگرام را دنبال کنید:

https://www.instagram.com/nayeb.asl

انتشار:

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print
تعمیر فرش از جمله خدماتی است که امروزه افراد با استفاده از آن می توانند عیوب فرش خود را به بهترین شکل بر طرف نمایند. در واقع تعمیرات فرش باید توسط یک متخصص حرفه ای صورت بگیرد. عدم تعمیرات به موقع فرش موجب گران شدن هزینه تعمیر و پیشرفت بیشتر مشکل در طول زمان خواهد شد، بنابراین بهترین راه این است که فرش خود را به موقع تعمیر نمایید.

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط:

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.  

اطلاعات تماس

مجوزها

ما را دنبال کنید