در حال بارگذاری، لطفا کمی صبر کنید . . .
وبسایت رسمی رفوکاری نایب
طراحی شده توسط: ترشیز وب

در مناطق مختلف تهران کارگاه‌‌‌‌‌‌هایی برای قالیشویی وجود دارد که  خدماتی با کیفیت های متفاوت به مشتریان ارائه می دهند. به عنوان مثال‌‌‌‌‌‌‌‌برای قالیشویی در پاسداران کارگاه هایی فعال هستند و مردم برای نظافت فرش های خود، سعی در بهترین و با کیفیت ترین آنها دارند.

دستگاه های مکانیزه شست و شوی فرش

به دلیل شرایط متفاوت زندگی در حال حاضر شستشوی فرش در محیط های مسکونی امکان پذیر نیست و لازم است تا فرش ها به  محیط بزرگتری مانند قالیشویی  ارسال شوند تا با بهترین تجهیزات  نظافت و شستشو گردند. رفوکاری نایب، بعنوان یکی از مجهزترین کارگاه های قالیشویی خوب در پاسداران تهران دارای انواع دستگاه های مکانیزه شستشوی فرش می باشد.

هر چقدر که آلودگی فرش ها زیاد هم باشد به صورت مرحله به مرحله و با ابزار مناسب شستشو انجام می شود. اگر شما در منطقه پاسداران زندگی می کنید، لازم نیست برای شست و شوی فرش های خود، با کارگاه هایی که در مناطق دیگر تهران فعالیت می کنند تماس بگیرید. رفوکاری نایب تهران خدمات قالیشویی خو در پاسداران را برای ساکنان این مناطق در دسترس قرار داده است.

قالیشویی خوب در پاسداران همراه با خدمات جانبی متنوع

در اکثر شهر های ایران کارگاه های متعددی برای شست و شوی فرش فعال می باشند. در تهران نیز که به عنوان یک کلانشهر، دارای مناطق بسیار زیاد همراه با جمعیت بالایی است تعداد مراجعه ها برای  شست و شوی قالی زیاد می باشد. به همین منظور کارگاه های قالیشویی در نقاط مختلف تهران پراکنده هستند. رفوکاری نایب به عنوان یک کارخانه قالیشویی در تهران فعالیت می کند که علاوه بر شست و شوی فرش و از بین بردن لک ها، خدماتی مثل رفوی قالی ها را نیز ارائه می کند.

هر نوع خرابی در قالی توسط افراد متخصص این کار برطرف می شود. در این مرکز خدماتی به دلیل استفاده از دستگاه‌های پیشرفته، در مصرف آب صرفه جویی و بدین ترتیب به حفظ محیط زیست کمک می گردد. طریقه ارتباط با این مراکز بسیار ساده است. علاوه بر شماره های تماس می توانید از طریق وب سایت رسمی یا صفحه های مجازی نیز با این مرکز ارتباط برقرار نمایید.

صفحه رفوکاری نایب در اینستاگرام را دنبال کنید:

https://www.instagram.com/nayeb.asl

انتشار:

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط:

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.  

اطلاعات تماس

مجوزها

ما را دنبال کنید