در حال بارگذاری، لطفا کمی صبر کنید . . .
وبسایت رسمی رفوکاری نایب
طراحی شده توسط: ترشیز وب

رفوکاری نایب تهران، مرکز تخصصی رفوگری و قالیشویی در یوسف آباد

رفوکاری نایب تهران به عنوان بهترین قالیشویی در یوسف آباد مرکزی است که در آن علاوه بر خدمات ترمیم و رفوگری فرش و قالی، شستشوی فرش نیز به صورت کاملا تخصصی انجام شود. فرش ها به مرور زمان و به خصوص در مواقعی که شستشوی آنها در منزل انجام شود دچار انواع آسیب ها اعم از آسیب به بافت، ریشه و رنگ می شوند و زیبایی اولیه خود را از دست می دهند و نیاز به ترمیم پیدا می کنند.

رفوکاری نایب، مرکز تخصصی ترمیم و رفوگری فرش ، بهترین قالیشویی در یوسف آباد

رفوکاری نایب تهران، بعنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات قالیشویی در یوسف آباد مرکزی است که در آن علاوه بر خدمات ترمیم و رفوگری فرش و قالی، شست و شوی قالی نیز به صورت کاملا تخصصی انجام شود. فرش ها به مرور زمان و به خصوص در مواقعی که شستشوی آنها در منزل انجام شود دچار انواع آسیب ها اعم از آسیب به بافت، ریشه و رنگ می شوند و زیبایی اولیه خود را از دست می دهند. از این رو پیش از شستشو لازم است که فرش آسیب دیده ترمیم و سپس نسبت به شست و شوی فرش اقدام شود. مرکز نایب، به عنوان بهترین قالیشویی در یوسف اباد دارای پرسنل هنرمند و متخصص در زمینه رفوگری قالی و فرش می باشد و ارائه خدمات در این زمینه را به صورت کاملا تضمینی انجام می دهد.

رفوگری فرش یعنی امکان استفاده مجدد از آن

بهترین خدمات قالیشویی در یوسف آباد با رفوکاری نایب
بهترین خدمات قالیشویی در یوسف آباد را با رفوکاری نایب تهران تجربه کنید

فرش کالایی ارزان قیمت یا یک بار مصرف نیست که به محض آسیب دیدگی آن را دور بیندازید. فرش ها و به خصوص فرش های دستباف و نفیس کالای لوکسی محسوب می شوند که قیمت خرید آنها بالا بوده و روز به روز نیز بر این قیمت افزوده می شود. یک فرش یا قالی ممکن است بر اثر افتادن سیگار یا زغال بر روی آن دچار سوختگی، بر اثر حمله حشراتی چون بید دچار بید خوردگی، بر اثر رطوبت دچار پوسیدگی و … شود. تمامی این آسیب ها بافت فرش و زیبایی آن را تحت تاثیر منفی قرار می دهند. در این مواقع تنها راهکار رفع مشکل استفاده از خدمات تخصصی رفوگری فرش است.

رفوگری تخصصی در معتبرترین مرکز قالیشویی در یوسف آباد

رفوکاری فرش تکنیکی است که متخصصان آن هنر و مهارت ترمیم فرش را با یکدیگر تلفیق می کنند. در حقیقت داشتن ظرافت در کار در کنار تخصص و تجربه لازمه فعالیت در این زمینه می باشد. با رفو کردن فرش می توان آسیب های آن را برطرف نمود و مجددا سالها از آن استفاده کرد.

صفحه رفوکاری نایب در اینستاگرام را دنبال کنید:

https://www.instagram.com/nayeb.asl

انتشار:

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط:

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.  

اطلاعات تماس

مجوزها

ما را دنبال کنید