در حال بارگذاری، لطفا کمی صبر کنید . . .
وبسایت رسمی رفوکاری نایب
طراحی شده توسط: ترشیز وب

رفوکاری فرش هنری است که آن را می توان هم تراز با هنر فرش بافی دانست. در رفوکاری نایب تهران، بعنوان یک مرکز معتبر قالیشویی در کامرانیه در کنار ارائه خدمات با کیفیت بالا در زمینه شستشوی فرش بایستی خدمات ترمیم و رفوگری فرش نیز به صورت کاملا تخصصی ارائه شوند. یک رفوگر ماهر در رفوگری فرش علاوه بر هنر دست و ظرافت، از مهارت بالای خود در این زمینه نیز برای ترمیم انواع فرش ها استفاده می کند.

رفوکاری فرش در تهران – بهترین مرکز قالیشویی در کامرانیه

رفوگری هنری است که آن را می توان هم تراز با هنر فرش بافی دانست. در رفوکاری نایب تهران، بعنوان یک مرکز معتبر قالیشویی در کامرانیه و یکی از بهترین کارگاه های قالیشویی و رفوگری در تهران، در کنار ارائه خدمات با کیفیت بالا در زمینه شستشوی فرش خدمات ترمیم و رفوگری فرش نیز به صورت کاملا تخصصی ارائه می شوند. یک رفوگر ماهر در رفوگری فرش علاوه بر هنر دست و ظرافت، از مهارت بالای خود در این زمینه نیز برای ترمیم انواع فرش ها استفاده می کند.

البته علاوه بر ارزش مادی، برخی فرش ها ارزش معنوی بالایی نیز دارند و افراد به هر نحو خواستار حفظ سلامت آنها هستند. معتبرترین مرکز قالیشویی در کامرانیه مرکزی است که در مقایسه با سایر مراکز فعال، خدمات ترمیم و رفوگری قالی های شما را با تضمین کیفیت و قیمت ارائه می دهد.

رفوگران مرکز نایب، جان دوباره ای به فرش های شما می دهند و باعث افزایش طول عمر آنها می شوند. در مورد هر نوع فرشی ترمیم فرش نیز همچون شست و شوی آن بایستی به صورت منحصر به فرد انجام شود.

تعمیر فرش های آسیب دیده در معتبرترین مرکز قالیشویی و رفوگری در تهران

فرش های آسیب دیده اعم از از فرش های پاره، سوخته، سوراخ شده، بید خورده، کج شده و … بایستی قبل از اقدام به شستشو ترمیم شوند و آسیب آنها رفع شود.

در کارگاه رفوگری نایب که مرکزی است تخصصی برای رفوکاری فرش در تهران، این کار توسط پرسنل رفوکار متخصص انجام می شود. برخی افراد تصور می کنند که در صورت آسیب به فرش بایستی آن را تعویض یا دور بیاندازند. این موضوع برای اغلب افراد جامعه در شرایط اقتصادی حاضر به احتمال زیاد امکان پذیر نیست. چرا که فرش کالایی لوکس محسوب می شود که قیمت آن بسیار افزایش یافته است. در این موارد رفوگری و ترمیم بهترین راهکار برای داشتن فرش هایی سالم است؛ رفوگری قالی در کارگاه نایب، با هزینه ای بسیار پایین تر انجام می شود و می تواند زیبایی و تناسب ابعاد فرش را همچون روز اول به آن بازگرداند.

صفحه رفوکاری نایب در اینستاگرام را دنبال کنید:

https://www.instagram.com/nayeb.asl

انتشار:

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط:

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.  

اطلاعات تماس

مجوزها

ما را دنبال کنید