در حال بارگذاری، لطفا کمی صبر کنید . . .
وبسایت رسمی رفوکاری نایب
طراحی شده توسط: ترشیز وب

رفوکاری نایب تهران، مرکز تخصصی رفوگری و قالیشویی در فرمانیه

پرسنل  رفوکاری نایب تهران بعنوان یکی از مراکز معتبر قالیشویی در فرمانیه در کنار ارائه سرویس شستشوی انواع فرش و قالی، ترمیم و رفوگری فرش های آسیب دیده را هم انجام می دهند. فرش کالایی دارای قدمت بالا می باشد که جزو لوازم خانگی ضروری برای هر خانه ای محسوب می شود. این کالا را می توان قدیمی ترین نوع کفپوش برای خانه های ایرانی محسوب کرد.

مرکز تخصصی رفوگری و قالیشویی در فرمانیه

مراکز معتبر قالیشویی در فرمانیه در کنار ارائه سرویس شست و شوی انواع فرش و قالی، ترمیم و رفوگری فرش های آسیب دیده را هم انجام می دهند. فرش کالایی دارای قدمت بالا می باشد که جزو لوازم خانگی ضروری برای هر خانه ای محسوب می شود. این کالا را می توان قدیمی ترین نوع کفپوش برای خانه های ایرانی محسوب کرد. به سبب قدمت بالای استفاده از فرش در منازل ایرانی، در کشور ما رفوکاری فرش نیز هنری دارای قدمت بالا محسوب می شود. این هنر به حدی دارای ظرافت های مخصوص به خود بوده و نیازمند تخصص و مهارت است که آن را زیر مجموعه ای از هنر قالیبافی دانسته اند.

ترمیم فرش های آسیب دیده، پاره، بید خورده، دچار سوختگی، سوراخ شده و … در حیطه ای از تخصص قالیبافی انجام می شود که به آن رفوگری فرش می گویند.

رفوکاری فرش چگونه انجام می شود؟

در طی پروسه تعمیر فرش با رفوکاری نقاط آسیب دیده فرش ها با ظرافت خاص و با استفاده از تجهیزات مخصوص و مهارت رفوگر دوخته می شوند. یک رفوگر متخصص بایستی آشنایی کامل با بافت انواع فرش ها را داشته باشد. مواد اولیه مورد استفاده، نوع رنگ های بکار رفته، طرح فرش و … جزئی از شناخت رفوگر نسبت به بافت فرش محسوب می شوند.

رفوکاری نایب تهران، مرکز تخصصی رفوگری و قالیشویی در فرمانیه

برخی افراد این تصور را دارند که تنها فرش های قدیمی نیاز به استفاده از خدمات رفوگری پیدا می کنند، در حالی که حتی یک فرش تازه خریداری و پهن شده بر روی زمین نیز ممکن است بر اثر افتادن سیگار یا زغال داغ بر روی آن دچار سوختگی و آسیب شود و نیاز به ترمیم پیدا کند. در هر حال تلفیق هنر دست یک رفوگر با مهارت و تجربه بالای او می تواند هر فرش آسیب دیده ای را به یک فرش سالم و زیبا مبدل کند.

صفحه رفوکاری نایب در اینستاگرام را دنبال کنید:

https://www.instagram.com/nayeb.asl

انتشار:

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط:

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.  

اطلاعات تماس

مجوزها

ما را دنبال کنید