در حال بارگذاری، لطفا کمی صبر کنید . . .
وبسایت رسمی رفوکاری نایب
طراحی شده توسط: ترشیز وب

مراکز قالیشویی در ازگل در اغلب موارد خدمات رفوگری و ترمیم انواع فرش و قالی را در کنار ارائه سرویس در زمینه شستشو مد نظر دارند. فرش های آسیب دیده پیش از شست و شو بایستی ترمیم شوند تا آسیب آنها تشدید نشده و نتیجه نهایی کار زیبایی و جلوه خاص خود را داشته باشد.

کیفیت رفوکاری فرش و قالیشویی در ازگل را با رفوکاری نایب تجربه کنید

مراکز قالیشویی در ازگل در اغلب موارد خدمات رفوگری و ترمیم انواع فرش و قالی را در کنار ارائه سرویس در زمینه شستشو مد نظر دارند. فرش های آسیب دیده پیش از شست و شو بایستی ترمیم شوند تا آسیب آنها تشدید نشده و نتیجه نهایی کار زیبایی و جلوه خاص خود را داشته باشد. در رفوکاری نایب تهران، ترمیم فرش توسط رفوگران حرفه ای و با استفاده از تجهیزات خاصی انجام می شود.

از جمله وسایل و تجهیزات لازم برای تعمیر فرش ها می توان به قلاب، دم باریک، دفتین، سوزن بزرگ، سوزن کوچک، نخ پود، قیچی، درفش، نخ ابریشمی، میخ آب، نخ پنبه ای، تخته، کیله، میخ، چکش و … اشاره کرد. رنگ و جنس نخ های مورد استفاده با توجه به بافت فرش انتخاب می شوند. در مورد رفوگری فرش های کهنه بهتر است نخ های هم رنگ با رنگ تار و پود فرش یعنی نخ هایی رنگ و رو رفته به کار گرفته شوند تا مشابه سازی در بخش های آسیب دیده به صورت بی عیب و نقص انجام شود.

عوامل مختلف آسیب رسان به فرش و قالی

در حالت کلی عوامل مختلف آسیب رسان به فرش و قالی را می توان شامل موارد زیر دانست:

  • قدمت زیاد و کهنگی فرش: فرش نیز همچون هر کالای دیگری بر استفاده در طی سالیان زیاد کیفیت خود را از دست داده و دچار آسیب می شود. اصطکاک و رطوبت می توانند پروسه آسیب به فرش بر اثر کهنگی را تسریع بخشند. کهنگی انواع فرش و قالی با خدمات رفوگری تخصصی رفوکاری نایب قابل جبران است.
  • حوادث مختلف: علاوه بر قدمت بالا، حوادث مختلفی نیز می توانند باعث آسیب به فرش شوند. بیدخوردگی، سوختگی، پارگی توسط وسایل تیز و برنده و … از جمله این حوادث محسوب می شوند. این نوع آسیب ها نیز از طریق استفاده از خدمات ترمیم و رفوگری تخصصی فرش می توانند جبران شوند و از این طریق زیبایی فرش بدان باز گرداننده شده و طول عمر آن افزایش یابد.

صفحه رفوکاری نایب در اینستاگرام را دنبال کنید:

https://www.instagram.com/nayeb.asl

انتشار:

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط:

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.  

اطلاعات تماس

مجوزها

ما را دنبال کنید