در حال بارگذاری، لطفا کمی صبر کنید . . .
وبسایت رسمی رفوکاری نایب
طراحی شده توسط: ترشیز وب

رفوگری و ترمیم فرش در رفوکاری نایب تهران به عنوان یک مرکز معتبر قالیشویی در تجریش با تضمین کیفیت و قیمت ارائه خدمات انجام می شود. تضمین کیفیت در زمینه رفوگری فرش شامل استفاده از نخ های متناسب با بافت، طرح، قدمت و رنگ فرش، ترمیم تخصصی و در نهایت آشکار نبودن محل آسیب پس از اتمام ترمیم است.

تضمینی کیفیت و قیمت رفوکاری فرش و قالیشویی در تجریش

رفوگری و ترمیم فرش در رفوکاری نایب تهران به عنوان یک مرکز معتبر قالیشویی در تجریش با تضمین کیفیت و قیمت ارائه خدمات انجام می شود. تضمین کیفیت در زمینه رفوگری فرش شامل استفاده از نخ های متناسب با بافت، طرح، قدمت و رنگ فرش، ترمیم تخصصی و در نهایت آشکار نبودن محل آسیب پس از اتمام ترمیم است. تضمین قیمت در این مورد نیز بدان معناست که هزینه و دستمزد دریافتی از مشتری متناسب با نوع و کیفیت خدمات ارائه شده باشد.

هزینه ارائه خدمات رفوکاری فرش در معتبرترین مرکز شست و شوی قالی در تجریش

هزینه ارائه خدمات رفوگری فرش به صورت کاملا تخصصی و پس از بازبینی متخصصان این حوزه از آسیب فرش تعیین می شود. در این مورد نوع بافت فرش، طرح آن، قدمت فرش و قالی، جنس نخ های مورد استفاده، درصد نفیس بودن فرش، ماشینی یا دستباف بودن فرش و … بر هزینه نهایی ارائه خدمات تاثیرگذارند. همچنین نوع آسیب و حجم آسیب نیز به طور کاملا مستقیم بر قیمت ارائه خدمات ترمیم و رفوکاری فرش تاثیر می گذارند.

فرش و قالی در هر خانه ای جزء وسیله های ضروری محسوب می شود. از آنجایی که فرش ها غالبا بر روی زمین و به عنوان کفپوش مورد استفاده قرار می گیرند، دائما در معرض اصطکاک، رطوبت، افتادن انواع وسیله ها همچون وسیله های برنده و مواد آسیب رسان مانند مواد شیمیایی (رنگ و . . .) هستند. تمامی این عوامل باعث می شوند آسیب به فرش غیر قابل پیشگیری باشد. اما فرش های آسیب دیده را نباید دور انداخت چرا که آنها جزء لوازم لوکس و گران قیمت محسوب می شوند. بهترین و ارزان ترین راهکار در این موارد اقدام به ترمیم و رفوگری فرش است. فرش های رفو شده به صورت تخصصی کاملا بی عیب و نقص به نظر می رسند و می توانند مثل روز اول زیبایی خود را در منزل شما به نمایش بگذارند.

صفحه رفوکاری نایب در اینستاگرام را دنبال کنید:

https://www.instagram.com/nayeb.asl

انتشار:

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط:

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.  

اطلاعات تماس

مجوزها

ما را دنبال کنید