در حال بارگذاری، لطفا کمی صبر کنید . . .
وبسایت رسمی رفوکاری نایب
طراحی شده توسط: ترشیز وب

در اولین مرحله مواجهه با لکه های موجود روی فرش باید ابتدا آن محل را سریع پاک کنید، مثلا اگر روی فرش شما رنگ ریخته است باید  قبل از پخش شدن بیشتر رنگ آن را پاک کرد. توجه داشته باشید که در بیشتر موارد لکه برداری از فرش به ظرافت و دقت بالایی نیاز دارد لذا شما می توانید این کار را به متخصصان رفوکاری نایب تهران بسپارید

لکه برداری از فرش، کار پیچیده ای نیست به شرط اینکه در هنگام لکه برداری حواستان باشد لکه به دیگر قسمت های فرش سرایت نکند ما در این مقاله قصد داریم شما را با روش های موثر در لکه برداری از فرش بیشتر آشنا کنیم با ما همراه باشید.

از مقابله با لکه های سخت تا  لکه برداری از فرش

حتما برای شما هم پیش آمده که در مواقعی که حواستان نبوده، استکان چای از دستتان رها شده و محتوای آن روی فرش ریخته شده، و یا کودک شما با آبرنگ یا ماژیک به جان فرش خانه  افتاده و شما وقتی متوجه داستان شده اید که کار از کار گذشته است و فرش شما تغییر رنگ داده است.  هر نوع ماده ای وقتی روی فرش ریخته می شود سریع جذب پرزهای فرش شده و شما به راحتی نمی توانید آن را پاک کنید و ممکن است رنگ به دیگر قسمت های فرش نیز منتقل شده باشد. البته  این مسئله  جای هیچ گونه نگرانی ندارد امروزه انواع محلول های پاک کننده موجود در بازار کار پاک کردن را برای شما آسان تر کرده است. اما قبل از امتحان کردن هر نوع محلول پاک کردنی مطلب زیر را با دقت بخوانید.

در اولین مرحله مواجهه با لکه های موجود روی فرش باید ابتدا آن محل را سریع پاک کنید، مثلا اگر روی فرش شما رنگ ریخته شده است باید  قبل از پخش شدن بیشتر رنگ آن  قسمت را کامل پاک کنید. توجه داشته باشید که در بیشتر موارد لکه برداری از فرش کار شما نیست یعنی، به ظرافت و دقت بالایی نیاز دارد. امروزه قالیشویی های موجود در سطح شهر تمام خدمات مربوط به فرش از جمله تعمیر، ترمیم و لکه گیری را نیز انجام میدهند، موادی که در قالیشویی ها به کار برده میشود  فرایند لکه برداری از فرش را  سریع تر و به صورت حرفه ای تر  انجام می دهد.  اگر فکر می کنید لکه ایجاد شده بسیار کوچک و جزئی است  برای تمیز کردن آن می توانید از افراد متخصص در قالیشویی ها مشورت بگیرید. لکه ممکن است با ریخته شدن جوهر، رنگ، چایی  یا لکه های سخت تر مانند روغن، قیر و یا نفت ایجاد شود که در حالت دوم پاک کردن آن نیز  به مراتب  سخت تر خواهد بود و شما نیاز به راه کار های موثر تری دارید تا لکه برداری از فرش به نحو احسن انجام گیرد.  به عنوان نکته پایانی باید اشاره کرد که قبل از اقدام به تمیز کردن و لکه گیری فرش لازم است به قالیشویی معتبری مراجعه کنید، حفظ کیفیت، و تمیزی از فاکتور های مهمی است که قالیشویی های معتبر به آن توجه ویژه ای دارند.

صفحه رفوکاری نایب در اینستاگرام را دنبال کنید:

https://www.instagram.com/nayeb.asl

انتشار:

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط:

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.  

اطلاعات تماس

مجوزها

ما را دنبال کنید