در حال بارگذاری، لطفا کمی صبر کنید . . .
وبسایت رسمی رفوکاری نایب
طراحی شده توسط: ترشیز وب

چه زمانی باید نسبت به مرمت، بازسازی و رنگبرداری فرش اقدام کرد؟

مرمت، بازسازی و رنگبرداری فرش کار پیچیده و حساسی است و نیاز به تخصص کافی دارد. این مقاله شما را با فرایند و مراحل ترمیم فرش آشنا میکند

از چه روش هایی برای  مرمت، بازسازی و رنگبرداری فرش کمک میگیرند:

فرایند ترمیم فرش یک فرایند مجموعه ای است یعنی مجموعه اقداماتی که به واسطه آن فرش شما احیا شده و می توانید مجدد از آن استفاده کنید در ادامه به چند نمونه از این اقدامات اشاره می کنیم:

مرمت فرش

یکی از وسایل کاربردی در هر خانه فرش است، که ممکن است در معرض هر نوع آسیبی چون سوختگی و پارگی و پوسیدگی  باشد که در هنگام بروز چنین مشکلی فقط کافی است از افراد متخصص کمک بگیرید و فرش خود را مرمت کنید.  اصلاح هر نوع عیب یا خرابی را مرمت فرش می گویند. مرمت فرش از گذشته تا امروز  در کنار هنر فرش بافی  پیش می رفته است. توجه داشته باشید که  اگر فرش شما نیاز به مرمت اساسی داشته باشد باید حتما به کارگاه ها و یا قالیشویی های موجود در سطح شهر مراجعه کنید. مرمت، بازسازی و رنگبرداری فرش نیاز به تعمیر تخصصی و رفوگر متخصص دارد.

رنگبرداری فرش

همانطور که اشاره کردیم فرش جلوه ظاهری زیبایی به خانه شما می دهد و تغییر در شکل ظاهری آن از زیبایی فرش می کاهد، یکی از دلایلی که ممکن است موجب تغییر ظاهری فرش شما شود تغییر رنگ آن است. روش شستشو و خشک کردن غیر استاندارد و سنتی به شدت به فرش شما آسیب وارد می کند در واقع زمانی که شما از روش آویزان کردن برای خشک کردن فرش استفاده می کنید آب از درون الیاف ها و پرز های فرش به سمت پایین آمده و در مسیر رنگهای ناپایدار را به سمت پایین می کشد و این موجب می شود قسمت های پایینی فرش بیشتر آسیب ببیند و تغییر رنگ دهد. فرایند رنگبرداری فرش یک عمل حساس و هنرمندانه ای است که نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد اگر به دنبال نتیجه مثبت و تاثیر گذاری هستید حتما به قالیشویی های معتبر و کارگاه های تخصصی مراجعه کنید.

به هر نوع خدماتی که به واسطه آن فرش شما احیا شده و به حالت اولیه بازگردد بازسازی فرش می گویند. کارگاه های تخصصی و قالیشویی های معتبر با کادر مجرب و متخصص تمام خدمات مرتبط با فرش از جمله: ۱.ریشه بافی ۲.رفع سوختگی ۳.چرم دوزی ۴.رنگبرداری ۵.لکه برداری را به طور کامل برای شما انجام می دهند و شما می توانید با آسودگی خاطر فرایند مرمت، بازسازی و رنگبرداری فرش را به این مجموعه ها بسپارید.

مرمت، بازسازی و رنگبرداری فرش در یک کلام

مرمت، بازسازی و رنگبرداری فرش کار پیچیده و حساسی است و نیاز به افراد متخصص در این زمینه دارد. ما در این مقاله قصد داشتیم شما را با فرایند و مراحل  ترمیم فرش بیشتر آشنا کنیم که خلاصه مقاله عبارت است از:

کارگاه های تخصصی و قالیشویی های معتبر با کادر مجرب و متخصص تمام خدمات مرتبط با فرش از جمله: ۱.ریشه بافی ۲.رفع سوختگی ۳.چرم دوزی ۴.رنگبرداری ۵.لکه برداری را به طور کامل برای شما انجام می دهند و شما می توانید با آسودگی خاطر فرایند مرمت، بازسازی و رنگبرداری فرش را به این مجموعه ها بسپارید.

صفحه رفوکاری نایب در اینستاگرام را دنبال کنید:

https://www.instagram.com/nayeb.asl

انتشار:

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط:

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.  

اطلاعات تماس

مجوزها

ما را دنبال کنید